Co je třeba změnit, aby se erekce vrátila?

Posted on Category:Výrobky


Někdy je třeba, bohužel, něco změnit, aby se stav, který tu byl před třiceti – dvaceti lety zase navrátil. Mohlo se to stát dnes, včera nebo před rokem, porucha erekce však neodejde jen tak. U valné většiny mužů je porucha erekce určitě způsobena jejich nezdravým způsobem života či jejich špatnou životosprávou, může to být také špatný vliv látek, které požívají apod. Někdy může být i stav tak vážný, že jej nelze zvrátit. Ovšem pro ty z vás, kteří ještě mají naději, máme těchto několik tipů, které vám pomohou změnit vše k lepšímu.
muž s boxerskými rukavicemi u zdi

  1. Přestaňte kouřit

Řekne se to lehce, udělá hůře, ovšem kouření je věc, která lidskému zdraví nejvíce škodí. Kouření cigaret, doutníků či dýmek nic člověku nepřináší kromě ukojení nikotinového žádání. Pokud tedy najdete tu vnitřní sílu něco změnit, začněte u tohoto zlozvyku. A uvidíte, že za pár měsíců se dostaví i ty pozitivní účinky.

  1. Jezte zdravě

Ano, i jídlo může mít vliv na špatnou erekci. A to tady nemluvíme ani o obezitě. Spousta smaženého, tučného, mastného a spousta živočišné stravy, konzumovaná neřízeně a ve velkém, může mít negativní vliv nejen na vaše celkové zdraví, ale také vaši erekci. Jezte střídmě a hodně zeleniny a ovoce, oříšků, stravy bohaté na vitamíny, minerální látky. Když už tepelně upravujete, tak třeba v troubě nebo jen restujte na pánvi, nesmažte na kupě oleje či na tunách másla. Zkuste zařadit do jídelníčku i jiné potraviny než rýži, těstoviny, brambory a maso. Zkuste tempeh, seitan, tofu, cuketu, brokolici, celér, květák, cizrnu, jáhly nebo třeba pohanku.

  1. Hýbejte se

Pohyb je privilegium. Mnozí z nás tohle poznají teprve tehdy, když se hýbat nemohou. Zvláště pak lidé se sedavým zaměstnáním trpí těmito problémy a nedostatek pohybu může mít také za následek ztrátu erekce. Proto, pokud můžete, vyčleňte si aspoň pár hodin na nějaký sport nebo pohybový koníček a snažte se, abyste každý den ušli alespoň deset tisíc kroků.
muž v kapuci zblízka

  1. Správné léčiva

Na poruchy erekce se obecně doporučuje například kamagra Nejlevnější Generika, která dokáže zvrátit i vážnější poruchy erekce u všech věkových kategorií sexuálně aktivních mužů.