Co nejvíc zabírá na erekci

Posted on Category:Výrobky


Antistres – býváte často ve stresu? Většina z nás stresem trpí, stres někdy přechází až do chronické formy, a to je pak doslova nadělení. Příliš mnoho stresových hormonů v dlouhém časovém horizontu v těle doslova vyvolá hormonální dysbalanci, a s tou je pak obtížné podnikat běžná každodenní rozhodnutí. Stres zasahuje do naší nálady, do schopnosti fyzicky pracovat a sportovat a oslabuje i erekci, protože zabrzdí tvorbu testosteronu. Vystresovaní muži bývají unavení, nevrlí, otrávení, někdy i agresivní a dají raději přednost sklenici piva, než ženské vagíně. Snažte se stresu zbavit, odstranit jeho příčiny a podněty a využijte i dostupných antistresů, například plavání, jízdy na kole, trampolíny, masáží (hlavně reflexologie chodidel) a také adaptogenních bylinek, například Kotvičníku nebo Ženšenu.

dívka u moře

Milování ráno za denního světla – v mnoha filmech, které nemusí být vysloveně erotické, se partneři ocitají v posteli ve večerních hodinách a většina záběrů se odehrává v pološeru či zcela potmě. Toto je ale ten nejhorší scénář, protože jednak na partnerku nevidíte a nemůžete plně obdivovat její krásu za denního světla, a pak je milování večer oslabeno kvůli přirozenému útlumu tvorby testosteronu.

Vůně ženy – když si přečtete některá pojednání MUDr. Radima Uzla, dozvíte se, že vůně ženského potu je pro muže něco jako pro zvířata milostný feromon. Nezanedbávejte tento silný vliv a dopřejte si častěji vůni lehce propoceného prádla, zejména triček, kalhotek a silonových punčoch vaší vyvolené. Požádejte ji, ať nepoužívá parfémy a hormonální antikoncepci, které pachový vjem narušují.

dívka v klobouku

Láska – vliv lásky necháváme až na konec, protože ta také mívá na erekci nejsilnější páky. Jestliže je vše partnerka vnímavá, laskavá, tolerantní, trpělivá, empatická a vlídná, překonáte společně všechny nástrahy sexuálních problémů. A půjde vám to ještě lépe, budete-li tyto duchovní vlastnosti pěstovat v sobě i vy, a to i bez Viagry ceny bez receptu.