Drahé ženy, víte, co vám nemůže chybět v šatníku?

Posted on Category:Výrobky

Od mužů neustále posloucháme narážky na to, jak nám to dlouho trvá při přípravě, když se máme vydat do společnosti, zda už těch bot nemáme nějak moc a je-li opravdu nutné, abychom ke každému z těchto párů měly i ladící kabelku. Pravdou ale je, že ať si stěžují jakkoliv, nás už nezmění. Zkrátka od přírody máme zabudováno, že se chceme líbit a obdivuhodné poznámky k našemu vzhledu našemu sluchu znějí jako rajská hudba. A víte tedy, co ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět?Kožená černá kabelka
Lodičky
Začněme tedy u již zmiňovaných bot. Základem botníku každé ženy jsou neoddělitelně lodičky, nejčastěji černé nebo červené barvy. Jejich neskutečnou výhodou je, že se dají nosit jak při slavnostních a pracovních příležitostech tak k normálním džínům a tričku. Nedílnou součástí botníku jsou ovšem i baleríny, které se náramně hodní do dnů, kdy nemáme čas na pomalou chůzi s podpatky, nebo jsou naše nohy zkrátka unavené.

Velké černé kabelky jsou zkrátka klasikou. Dají se kombinovat opravdu se všemi barvami, nejsou na nich vidět nečistoty a jsou prostě šik. Velkým hitem jsou kabelky nadměrných velikostí, protože jak všichni víme, my ženy nemáme nikdy dost velkou kabelku.
Košile
Košile nejsou jen pánskou záležitostí, což pro vás jistě není žádnou novinkou. U žen dokáží skvěle skrýt to co má být skryto, a naopak zvýraznit naše přednosti. Rozhodně se nedopustíte žádného přešlapu, když zrovna po tomto kousku sáhnete i při nějaké slavnostnější příležitosti například v kombinaci s klasickou černou pouzdrovou sukní, která je dalším neoddělitelným kouskem.Žena v podpatcích
Šaty
Co by to bylo za ženu, která by ve skříni neměla alespoň jedny šaty? I kdyby se jednalo o zarytou zastánkyni kalhot, jistě alespoň někdy dostane náladu na to jít, jak se říká za dámu. V tomto případě jistě nemusíte ihned sahat po šatech s nabíranou růžovou sukní.
Rifle
U riflí můžete volit opravdu z nepřeberného množství. Šik jsou jak modré rifle s dírami, tak klasické černé, u kterých je velkou výhodou, již několikrát zmiňovaná, jednoduchá kombinovatelnost s dalšími kousky.
Kardigan
Tento stylový přehoz je v módě již nějakou dobu a jen tak z ní asi nevyjde, protože se jedná o opravdu skvělou záležitost. Nejen že vám bude příjemně teplo, ale navíc s jejich pomocí docílíte vždy jiného vzhledu, a to jen změnou nátělníku. Navíc je tento doplněk velice pohodlný.