Hotel v kouzelné vinařské oblasti

Posted on Category:Služby


Přemýšlíte nad prodlouženým víkendem nebo menší dovolenou? Máte rádi víno, pohodu, odpočinek a nádhernou přírodu. Máme pro Vás to nejlepší. Hotel Galant se pyšní svou velikostí ve vinařské oblasti na Pálavě. V krásné oblasti Lednicko-valtického areálu, kde je k vidění Krásný zámek Lednice se skleníkem s exotickými rostlinami, Minaret, Janův hrad a kouzelné náměstíčko.
vinařská oblast
Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu nám přináší pohodlí a relaxaci spojenou s wellnessem. Wellness je vybavený vířivou vanou pro dva, saunou a masáži na objednání. Využití wellness nám prohřeje celé tělo a uvolní svalstvo. V letním období je možnost využít venkovního bazénu a lehátek na opalování. Ubytování je ve třech možností Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a toaletou. Pokoje mají krásný útulný interiér. Ubytování jde jednoduše za rezervovat přímo na stránkách hotelu. Kde vyplníte příjezd, odjezd, počet osob a pokojů. Díky těmto údajům se dozvíte dostupnost volných pokojů. Nabízí i speciální balíčky s určitými výhodami. Hotel nabízí pro sportovní vyžití půjčení kol, elektrokol, koloběžek, ping-pong a petangue. Součástí hotelu jsou i kurty na volejbal, nohejbal a tenis. Kromě sportů přímo v hotelu se dá využít turistiky v okolí a návštěva jedinečných sklepů s ochutnávkou vína. Hotel nabízí i možnost kongresových akcí v sálech a menších prostorech, svatební a narozeninové akce s gastro službami.

V blízkosti Lednice jsou Valtice a Mikulov. Krásná místa, která stojí za navštívení. Valticemi nás provede vinařská naučná stezka, valtické podzemí a kolonáda na Reistně. Vše v malebném vinařském městečku s okouzlující přírodou vinic. Mikulov se pyšní barokním zámkem se spoustou společenských akcí a Svatým kopečkem s panoramatickým výhledem na celý Mikulov.
zámek Lednice
Určitě stojí za to tuto malebnou destinaci navštívit a zažít historické opojení s ochutnávkou vín od místních vinařů. Ubytování v Lednici na Moravě Vás nadchne a zanechá krásné vzpomínky.