Individuální jednání pro každé snoubence

Posted on Category:Služby

Svatby na klíč jsou vždy plánované podle aktuálních trendů, ale existují výjimky, takže si můžete přát například uskutečněný tento den jako z doby historické. Opravdu záleží vždy na konkrétních jedincích. Většinou se vše řídí podle aktuálních trendů z toho důvodu, že jsou líbivé a originální. Pokud chcete mít něco podobného i na své události ve váš velký den D, pak se obraťte na koordinátory, kteří mohou doladit tento velký den k dokonalosti.růžové lodičky, na přírodním podkladu, vzadu je kytice
Nebojte se obrátit se na profesionály. Svatební agentura Praha zajišťuje základní a nejdůležitější prvky, ale i malé detaily. Díky tomu si snoubenci mohou být jistí, že jejich velký den proběhne v pořádku, že bude skvělý, báječný a vše bude úžasné. Pomáhají s celkovou koordinací celého dne, ale i s plánováním všech potřebných detailů dopředu.

Plánování je základ

  • Dobré a přesné plánování je základ. Například místo pro svatbu se rezervuje i několik let předem, proto je důležité začít plánovat dopředu. Samozřejmě, že se najdou místa, která budou volná podle potřeby i dříve. Záleží na snoubencích, jaké jsou jejich představy a vize. My se jenom snažíme zhmotnit do konečné podoby.

Přípravy a plánování nemá konce. Tak se to zdá na začátku, ale sami uvidíte, že po pár schůzkách už to bude mít hmotný tvar a smysl.košík plný květin
Pomůžeme vybrat vhodné místo pro obřad i hostinu. Doladíme koncept do detailů. Pomůžeme vybrat kytici nevěstě, doplňky, naplánujeme schůzky u kadeřnic nebo v salónech. Důležitý je také nevěstin make-up, takže doporučíme kvalitní profesionály na líčení a naplánujeme zkušební schůzky. Dohodneme degustace, zorganizujeme termín a veškerou potřebnou administrativu, zajistíme zábavu, moderování, hudbu. Doladíme s Vámi pozvánky i harmonogram. Pomůžeme s výběrem tradic a zvyklostí nebo naopak doporučíme moderní pojetí. Záleží na Vašich představách, aby byl tento den Vašim splněným snem a uskutečnilo se všechno, co jste si přáli a představovali.