Jak být krásná v souladu s přírodou?

Posted on Category:Dovolená

Novodobá kosmetika na světovém trhu přichází každou chvíli s nějakou novinkou. Ovšem ne ledajakou. Důraz je kladen především na čistotu, přirozenost a složení bez chemických přísad. Revoluční make-upy dokážou ochránit pleť před znečištěním. Může za to technologie při jejich výrobě, kdy se do nich přidává antioxidační komplex, ale také slídové perly pro hezký vzhled a projasněnou pokožku, kdy se schovají nedokonalosti pleti. Spolu s korektory dokonale skryjí nevzhledné kruhy pod očima a prosvětlí tyto partie. Zároveň pokožku vyživí díky obsahu vitamínů.

blondýna s náhrdelníkem

Dalším krokem jsou pudry na přírodní bázi, jež přirozeně lehkým složením přispívají k rozzářenému vzhledu a díky vysoké pigmentaci dokonale kryjí tam, kde mají, a dokonce vydrží po celý den. Hydratační podkladové přípravky jsou určené pro všechny typy pleti. Ochrání je a jejich aplikace je jednoduchá. Poté lze na ně nanést make-up obohacený o kyselinu hyaluronovou. K dokonalosti také přispějí pečující objemové řasenky s proteiny a vitamínem E, které řasy natočí a opticky prodlouží. Také jim dodají na objemu a výživný komplex se postará o jejich posílení a vitalitu. Na své si přijdou i nejmenší parádnice. Pro ně jsou k mání laky na nehty s voňavým aroma, které jsou šetrné k dětským nehtům a bez obsahu acetylenu. Také se mohou chlubit tím, že při převrhnutí lahvičky lak nevyteče. Pestrost barev a vůní je doplněna možností jednoduchým odstraněním sloupnutím.
zavřené oči

Pro vlasy zářícím zdravím je na trhu nepřeberné množství přírodních šamponů a balzámů. Najdou se i takové přípravky, které s vlasy dokážou zázraky. Bojují proti suchosti a lámavosti, hydratují pokožku a dodávají jim lesk a výživu. Různé varianty s oleji i bez nich neobsahují škodlivé složky a silikony. Je proto důležité si vždy přečíst složení, aby nebyly vlasy zbytečně zatěžovány. Šetrnost k životnímu prostředí se bere jako samozřejmost a výhodu mají i v minimálním množství alergenů.