Každá žena je krásná

Posted on Category:Dovolená

Při prohlížení módních časopisů si snad každá žena přeje mít míry 90-60-90 a myslí si, že by tím byla krásná. Je tomu ale opravdu tak? Rozhlédněte se kolem sebe, kolik podle Vás dokonalých žen potkáváte, moc jich není, a rozhodně tím, že jsou štíhlé, nejsou automaticky krásné.

Zamyslete se sama nad sebou, předtím, než si hladovkou nebo nesmyslnými dietami začnete ničit tělo, CO je na Vás krásného, možná nemáte dokonalou postavu, ale máte od přírody krásné dlouhé zdravé vlasy, nebo oči apod., pokud se zamyslíte, jistě něco krásného na sobě najdete, a tu přednost se snažte vyzdvihnout.

Mimochodem je dokázáno, že muže víc přitahují ženy s křivkami, než „hubené slečny“, které, když je pozvou na večeři, si objednají pouze salát a ještě ho sní polovinu.

K tomu, abyste byla krásná i s křivkami, musíte se naučit vážit si samy sebe a být sebevědomé, to že na sebe oblečete cokoliv, hlavně, že je to volné a kila se v tom schovají, nebude to pravé ořechové, naopak zase pokud se s křivkami „nacpete“ do minisukně a trička sotva pod prsa, pohledy na sebe určitě upoutáte, ale pohledy žádoucí to nebudou.

Pokud se takto oblékáte, změňte to:
1)      prádlo pro ženy s křivkami se shání obtížněji, to je pravda, ale existuje mnoho specializovaných obchodů, kde Vám s výběrem poradí, a kde bez problémů seženete i velikost např. 95E

2)      vyvarujte se nákupům u našich „vietnamských spoluobčanů“, většinou stejně odejdete s prázdnou a navíc s ještě horším pocitem, že se prostě do ničeho nevejdete, vybírejte si obchody (nemusí to být značkový butik), kde na svou silnější postavu seženete moderní a slušivé oblečení, pokud se v módě moc neorientujete, prodavačka Vám v tomhle obchodě ochotně poradí, co s čím sladit atd.

3)      přestaňte si dávat novoroční nebo jakákoli jiná předsevzetí, že teď už „zaručeně zhubnu“, pokud máte křivky geneticky dané, nic moc s tím neuděláte, než že vyhodíte peníze za drahé fitness centrum a budete jen nešťastná z toho, že výsledky jsou téměř nulové

4)      NAUČTE SE SVÉ KŘIVKY NOSIT– pokud nemáte dost sebevědomí, místo návštěv fitness centra si raději zaplaťte kurs, který je na zvyšování sebevědomí zaměřený, pokud si zvednete sebevědomí, začnete se oblékat úměrně svým křivkám, najednou zjistíte, že se za Vámi otočí nejeden muž.