Laser game je hrou nového tisíciletí

Posted on Category:Cestování

Pokud alespoň trochu sledujete trendy v oblasti sportovních aktivit a her, určitě vaší pozornosti neunikla slavná laser game. Tato zábavná, zcela bezpečná a napínavá hra je trhákem posledních několika let. V čem vůbec tato aktivita spočívá a co je jejím smyslem a cílem?skupina-mensi(1)

V rámci laser game obdržíte speciální vestu, která disponuje čipem, jež dokáže počítat veškeré vaše zásahy, které jste obdrželi. Dále obdržíte pistoli, která bude vysílat paprsky, které budete muset mířit na vesty svých protihráčů. To je prakticky celé, žádná složitější pravidla zde nenajdete. Poté už záleží pouze na tom, jestli budete hrát v módu všichni proti všem, nebo jestli se rozdělíte do týmů, které proti sobě budou vzájemně soupeřit. Existuje zkrátka velká spousta nejrůznějších módů, ze kterých si můžete vybrat. Díky tomu může být každá vaše hra úplně jiná než doposud.

Zábava určená pro každého
Laser game v Praze 9 Lazer fun je tedy výborným zdrojem zábavy jak pro muže, tak i pro ženy. Na své si zde přijdou skupinky přátel toužící po nových společných zážitcích a zábavě, ale i party kolegů, kteří chtějí utužit vztahy v rámci linkbuildingu. Často sem také chodívají spolužáci v rámci různých školních výletů a jiných akcí. Přijít si zahrát laser game může zkrátka naprosto kdokoliv.DSC_0204

Nepotřebujete žádné vybavení
Obrovskou výhodou je také to, že na hraní laser game nepotřebujete vůbec žádné vybavení. Před začátkem hry obdržíte vestu, která vám bude počítat zásahy od vašich protihráčů. Obdržíte také pistoli, pomocí které se budete snažit zasahovat ostatní. Jediné, co byste si měli přinést, je pohodlné, ideálně sportovní oblečení. Přeci jen bude nutné pobíhat, krčit se, přeskakovat různé překážky a tak podobně, proto se vám bude pohodlné oblečení zajisté hodit. Jinak však kromě chuti užít si něco nového nepotřebujete vůbec nic.