Nákup v pohodlí domova

Posted on Category:Cestování

Ne není to sen. Je to skutečnost. Už nikdy se nebudete muset tahat s těžkými nákupními taškami. Nyní už nikam nemusíte, můžete nakupovat v pohodlí vašeho gauče. Stačí vám k tomu pouze internet a správná webová stránka. Tou stránkou je rohlik.cz

vozíky supermarketu

Na rohlíku nakoupíte úplně všechno, když říkám úplně všechno, tak tím myslím úplně všechno. Jedinou nevýhodou by pro vás mohlo být pouze to, že nemusíte bydlet v dosahu jejich dovozu. Pokud ale bydlíte v okolí Prahy, Brna, Plzně, Olomouce, Liberce, Hradce Králové či Pardubic máte štěstí, tam totiž rohlík nákupy rozváží. Cena rozvozu se liší dle vzdálenosti a velikosti nákupu. Takže ideální bude kouknout na stránku a zkusit zadat adresu a zjistit jak je to právě pro vás výhodné či ne.

Myslíte, že ceny potravin budou horší než v supermarketu? Tak to se mýlíte, na rohlíku nejen, že mají ceny srovnatelné, ale také mají akce a slevy jako v obchodě, takže s akčním zbožím se loučit nemusíte, pokud si na něj potrpíte.
lednice za vozíkem

A co vše tedy mají v nabídce? Od pečiva slaného i sladkého, celozrnného i žitného přes uzeniny, mléčné výrobky, sýry, zeleninu i ovoce, suché potraviny jako rýže, těstoviny a další. Také konzervy, maso, ryby, trvanlivé výrobky a samozřejmě mražené potraviny nechybí v jejich nabídce. Nápoje, vše pro dítě a dokonce i speciální potraviny bez lepku a laktózy. Nezapomněli ani na vaše mazlíčky, takže granule, konzervy i semínka pro ptáčky, to vše na rohlíku mají. Zde naleznete i drogerii a kosmetiku, nově také lékárnu, což se vyplatí hlavně tehdy, pokud vás doma skolí chřipka a vy nejste schopni dojít ani do lékárny pro Paralen.

Nejen že má rohlík široký sortiment, ze kterého si každá hospodyňka vybere, ale také myslí na plýtvání dnešního moderního a uspěchaného světa. Takže třeba v oddílu zelenina a ovoce mají na výběr i „ošklivé“ ovoce a zeleninu, kdy třeba v závinu nebo v polívce nikdo nepozná, jak zelenina či ovoce vypadalo v čerstvém stavu. Dále mají v nabídce vedle běžných značek také ekologické čističe všeho druhu. A spoustu výrobků v bio kvalitě a z českých farmářských trhů. Takže, kdo by chtěl kvalitní maso, mléčné výrobky, těstoviny, paštiky, marmelády a mnoho dalšího od českých malých podnikatelů a zároveň farmářů, může si vybrat.

Závěrem lze jen dodat, kdo se na stránky nepodívá jako by nebyl. Takže neváhejte a upalujte na rohlik.cz vybrat dnešní velký nákup. Příjemné nakupování.