Nebankovní hypotéka uspokojí i vaše potřeby

Posted on Category:Služby

Peníze jsou prostředky, které jsou v životě velice důležité, a bez nich se žije jen velice těžce. Je potřebné je vydělávat, abychom mohli uspokojit nejen svoje základní potřeby. Peníze jsou však potřebné i na mnohem dražší záležitosti jako je třeba bydlení, auto, cestování a podobně.

dolary

A vyšší částky jsou již velice těžce dosažitelné a spoření trvá i několik let. Abychom si mohli vše potřebné dopřát mnohem dřív, tak od toho jsou bankovní či nebankovní úvěry a půjčky a nejžádanějším finančním produktem jsou hypotéky.
Nejčastěji klienti žádají o tento druh úvěru v bance a to nejen kvůli důvěryhodnosti a výhodným podmínkám, ale také kvůli vedení běžného účtu či spoření v dané bance.

S bankou však souvisí i přísnější podmínky pro získání hypotečního úvěru a ne každý je dokáže splnit. Ale není důvod ke smutku, protože vše dokáže vyřešit nebankovní hypotéka.

Tolerance záznamů v registrech
Hypotéky nebankovních společností se svými výhodami dokážou přiblížit těm bankovním. Největší výhodou ej však fakt, že žádat můžou i klienti, kteří mají nějaký záznam v registrech dlužníků. Právě registry jsou častým problémem, který v bance neprojde. Nebankovní společnosti jsou v tomto směru tolerantnější a na úvěr tak může dosáhnout vyšší procento klientů.

Podmínka, která zůstává stejná, je ručení nemovitostí. Zástava nemovitosti je totiž charakteristickým prvkem hypoték a nemění se to ani v tomto případě. Díky nemovitosti tak můžete získat maximální možnou částku ve výši až 70% z tržní ceny dané nemovitosti.

hotovost

Peníze lze využít buď na řešení bydlení, nebo v případě bezúčelné varianty na cokoliv. Můžete tak začít podnikat, studovat, cestovat, nakupovat nábytek, spotřebiče, elektroniku, odjet na dovolenou, ale také můžete peníze využít na vyplacení dluhů, které dokážou znepříjemnit život.
Příjemná je také možnost splácení až 30 let, díky čemu si můžete splátky přijatelným způsobem rozložit podle svých potřeb. Obvykle je možné také předčasné splacení a to bez sankcí.