Nový způsob vlastní motivace

Posted on Category:Krása

Jak říká jeden můj známý: “Motivace z venku je jako smrad v místnosti. Chvíli funguje velmi silně, ale pak se vyvětrá!” A je to přesně tak! Pokud jste zaměstnaní nebo jste kdy byli, určitě to dobře znáte. Máte setkání s nadřízeným, ten vás nejen pochválí, ale také vám stanoví různé cíle, kterých máte v následujícím období dosáhnout. A i když jsou ty cíle proti vašemu gustu, necháte se na okamžik (různě dlouhý) strhnout entuziazmem svého nadřízeného a vezmete toto nadšení za své. Následuje období, kdy vám nadšení drží a snažíte se plnit úkoly, které máte.
kniha

Když se vám tak úplně nedaří anebo nejste dostatečně správně za plnění úkolů odměněni, ztrácíte elán. Pak ale přijde odměna v podobě výplaty s bonusem, pochvaly od nadřízeného nebo pochvala před týmem a jedete nanovo. Čím déle jste v dané práci, tím rychleji vaše nadšení vyprchává. Většina dobrých a zaběhlých firem si však i s tímto “problémem” umí poradit. Poskytne vám sezení s osobním trenérem, který vás zase nakopne do další práce. A tak dále a tak dále.

diář
Co ale platí na podnikatele, umělce a další osoby, které jsou závislé čistě na osobní motivaci. U těchto typů osob neexistuje nadřízený, který by chválil, tyčil cíle či finančně odměňoval. Většina těchto osob je závislá čistě na vnitřní motivaci. Samozřejmě každý, kdo se postaví na vlastní nohy, musí mít v sobě velkou dávku vnitřní síly, odhodlání a motivace. Ale co dělat, když dojde?
Jednou z variant je, pořídit si nový moderní nástroj vlastního rozvoje a to motivační diář. Například značka Doller tyto diáře vyrábí.

A v čem vyniká tento diář?

Tento revoluční motivační diář má originální funkce, tedy poslouží nejen jako organizovaný nástroj seberozvoje, ale také vlastní motivace. Do diáře si můžete zaznamenávat všechny důležité schůzky, ujasnit si a naplánovat si každodenní práci a tím mířit ke splnění svých cílů a také snů.
Protože uvnitř diáře je dobře nastavený systém řízení času, budete svůj čas využívat opravdu efektivně.

Další výhody diáře:

•    Nedatovaný – můžete začít kdykoli v roce
•    Rozměr 210 mm x 135 mm
•    Ekologicky šetrný papír
•    Elegantní obal diáře z italské koženky
•    Český produkt
•    Česká výroba
•    Cena na den: 1,10 Kč

notebook

Pokud by Vám tedy pomohl tento diář dosáhnout vašich cílů a znásobil by sílu vaší vnitřní
motivace k plnění cílů, není investice 399,- Kč na jeden rok, v podstatě nic.
Do vlastního rozvoje se prostě vyplatí investovat!