Postele z masivu borovice

Posted on Category:Krása

Když se řekne postel, každému z nás se hned vybaví pohodlí, odpočinek a spánek. Abychom dosáhli kvalitního spánku a především dobrého zdravotního a i psychologického odpočinku, potřebujeme k tomu mít správnou a poctivou postel třeba z masivu borovice, která bude mít dlouhou životnost. K tomu je zapotřebí samozřejmě také pohodlná matrace, už dle konkrétního výběru každého z nás.
stolní lampička
Ø Postel 90×200 je dostatečně velká a velice prostorná. Báječně se na ní vyspí jeden člověk, protože má kolem sebe spoustu místa na spaní a na různé převalování. Pokud patříte mezi spáče, kteří mají rádi dostatek místa vedle sebe, či se řadíte spíše mezi ty, kteří se neustále převalují, pak s ní budete velice spokojení.
Ø Masiv borovice je vynikající materiál, se kterým se dobře pracuje, je plně přírodní a krásně voní. Dřevo můžete také nalakovat, nebo mu dát jinou formu, například jej proměnit v jiný, světlejší nebo i tmavší dekor. Díky tomu se bude skvěle hodit svou barvou do vašeho interiéru.

Provedení a použití

Každému je jistě hned jasné, na co se používá. Ovšem provedení o velikosti 90×200 cm je víceúčelové, proto tento produkt můžete použít při zařizování dětského či studentského pokoje, ale také při vybavování klasické ložnice pro spaní dospělých.
relax v okně
o Máte soukromou ložnici a chcete si dopřát kvalitní a výjimečný produkt s dlouhou životností, který je přírodní a skvěle se na něm bude nejenom odpočívat, ale také spát? V tom případě zvolte některý z různých variant právě tohoto typu produktu. Můžete vybírat z odstínů jako je dub, grafit, olše, calvados, buk nebo ořech. Vhodná je také bílá lakovaná, která v designu domácností nyní převládá, je moderní a velice vkusná. Dobře se kombinuje a přitom zanechává pocit útulnosti.
Ekologické provedení vás nadchne a přiměje myslet nejenom na vaše zdraví, ale celkově i na životní prostředí. Materiál se skvěle přizpůsobí moderním trendům. Žádný negativní vliv na spánek ani na váš odpočinek. Nezávadný výrobek v souladu s přírodou.