Poznejte výhody plastové obálky

Posted on Category:Krása

Odesílat zboží s pomocí plastových obálek je hračka. Ušetříte tak za přepravu ve srovnání s jinými balicími materiály, a navíc můžete být v klidu, protože je jisté, že vaší zásilce se nic nestane. Proč?

plastové obálky

Především proto, že plastové obálky jsou maximálně odolné, tedy především voděodolné. Ve srovnání s papírovými krabicemi si dokáží poradit při setkání s vodou a ani nenavlhnou, ani se nerozmočí. A to je velká výhoda, neboť na cestě k zákazníkovi může váš balíček snadno potkat vlhké skladiště, déšť anebo mokrý sníh. V případě špatně zabalených tiskovin pak stačí pouze mokré ruce doručovatele a vaše noviny, kniha či časopis mají v mžiku pokroucené stránky a rozpité texty. A něco takového odběratele jistě nepotěší. Nicméně i jiné druhy zboží se mohou v důsledku vlhkosti snadno poškodit. Třeba kvůli tomu, že se papírová krabice rozmočí, protrhne a následně se uvnitř zabalené zboží znečistí anebo se s ním stane ještě něco horšího. Jak je tedy vidět, tak balení do papíru přináší jistá rizika.

Dále jde o to, že plastové obálky jsou také lehké a skladné. To jistě oceníte vy sami, protože pokud jste například velký e-shop, který denně odesílá stovky položek, tak mít po ruce dostatečný počet papírových krabic anebo plastových sáčků je velký rozdíl. Zatímco papírové krabice budou v takovém případě zabírat celou velkou místnost, tak bedna s tisíci plastovými sáčky se vám vejde na jednu polici anebo pod stůl.

obálky

A podobné to bude i s přepravou. Lehký, pružný, ale přesto velmi odolný sáček bez problémů převezete kamkoli čímkoli a na váze objednanému zboží téměř nic nepřidá. Navíc budou jeho rozměry kopírovat tvar zásilky, takže nehrozí, že byste zbytečně posílali objemnou, zpola vyplaněnou krabici, za jejíž přepravu budete platit zbytečné peníze navíc. Objem i váha plastového sáčku budou vždy kopírovat konkrétní zboží, takže se nebude jednat o zbytečné výdaje navíc.