Při stěhování bytů Praha je důležitá vzájemná důvěra

Posted on Category:Služby

Když si vybavíte nejslavnější český film o stěhování z konce 70. let minulého století, celá pointa se odvíjela od megalomanského pojetí Dr. Radosty v mistrovském podání Rudolfa Hrušínského. Přestěhovat dvanáct bytů v jeden den je opravdu bláznivý nápad, ale jestliže akci perfektně zorganizujete, může dopadnout dobře na rozdíl od vystěhování jediného bytu, pokud jste na to úplně sami. Lidí žijících bez partnera dnes přibývá, pro samotný pobyt v bytě to může být určitá výhoda, ale pokud k takovým lidem patříte, snažte se stěhování bytů Praha rozložit na bedra více osob.
dřevěná přepravka
Potřebujete oporu – nejde ani tak o to, přemístit věci z bodu A na místo určení do bodu B, ale především o psychický nápor.
Stěhování je nejnáročnější v přípravné fázi – opatření balicího materiálu, balení, organizační záležitosti, zvláště ty na úřadech, zajištění parkovacího místa pro stěhováky, úklid, vybalování věcí, ale největší tlak způsobuje náhlá změna prostředí, změna osobních zvyklostí a zásah do životního stylu.
I o stěhováky se můžete opřít – psychickou oporu můžete najít i u některých solidních stěhovacích firem. Pomůže i sledování někoho druhého při práci – jak postupně všechny věci z bytu mizí a ocitají se na novém místě, profesionálové mohou vypomoci i s balením věcí, s opatřením balicího materiálu, s montáží nábytku, s likvidací starých spotřebičů a nepotřebného vybavení bytu a samozřejmě si poradí s takovými „chuťovkami“, jako je přesun trezoru, klavíru, velkých obrazů, soch, starožitného nábytku, dílenských stolů z masivního dřeva a dalších méně obvyklých předmětů, např. velkých strojů (hoblovky, soustruhu) atp.
krabice s polystyrenovou výplní
Stěhování na klíč – poměrně častou službou je dnes stěhovací procedura od A až do Z. Vše záleží na osobní dohodě, navštíví vás zástupce nebo majitel firmy a na místě společně sestavíte pracovní harmonogram. Může to probíhat i tak, že pouze předáte klíče od obou bytů a vezmete si na pár dnů volno. Vrátíte se odpočatí a svěží již do nového působiště a veškeré starosti hodíte za hlavu.