Pusťte se do dobrodružství díky hře

Posted on Category:Služby

Přáli byste si z vašeho životního stylu odstranit nudu a využít volný čas tak, abyste přišli k novým zážitkům? V tom případě se neváhejte zúčastnit únikové hry Hradec Králové enigmaescape.cz, která vás přesvědčí o tom, že na zábavu nejste nikdy staří. Tato hra se výrazně liší od všech, které jste v průběhu vašeho života měli možnost hrát.
Zažijete při ní velkou dávku napětí, adrenalinu a vyzkoušíte si to, jak byste obstáli v roli detektiva.únikový východ.jpg

Záhada o tajemné dívence

Hororový snímek Kruh má dlouhou tradici a kdo ho ještě neviděl, nepochybně o něm všechno slyšel. Jedná se o jeden z nejznámějších hororů vůbec a v případě, že byste se nebáli toho, ocitnout se v dění takového příběhu, můžete si vyzkoušet zahrát hru s názvem Samara.
Za úkol budete mít vyřešit hlavolam ohledně kazety, která se opět začala šířit. Nedopusťte, aby se objevovali další mrtví a postarejte se o to, abyste to zastavili. Při hře si užijete nejen spoustu legrace, ale i hromadu napjatých situací při hledání kódů a jejich vyluštění.

Agent, který všechno vyřeší

Láká vás představa ocitnout se v roli detektiva a přijít na kloub záhadě, která je přinejmenším zvláštní a podezřelá? V tom případě se vrhněte na hru s názvem Dvojitý agent, kde budete muset vyřešit, proč váš kolega, který byl taktéž agentem náhle zmizel a jaké informace vlastně schovával.
Dobrodružství na sebe při únikové hře nenechá dlouho čekat a možná vás i překvapí, jak se děj nakonec zcela zamotá.ruce kolem stromu.jpg

Spoluhráče si vyberete sami

Abyste na hru nebyli sami, je nutné se do ní pustit v týmu, který si můžete sestavit dle vlastního výběru. Minimálně 2 a maximálně 5 hráčů se může pustit do vyřešení všech záhad, na které budete mít k dispozici pouze omezený časový limit. Přijďte si do Enigma escape ověřit, jak byste za 75 minut obstáli v únikové hře vy, protože tato nová zkušenost a zábava v jednom, bude opravdu stát za to.