Stabilní a vkusná ochrana vašeho soukromí

Posted on Category:Výrobky

Přemýšlíte o tom, že nahradíte starý nevzhledný plot, nebo oprýskanou zeď něčím novým? Nebo máte v plánu oplotit pozemek kolem domu, či firmy? S touto poměrně pracnou záležitostí si snadno poradí https://www.montazmpc.cz/ naše firma, která se specializuje přímo na návrhy a realizace oplocení. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete modely desek, které se zajímavým designem, který pozdvihne celkový vzhled upravovaného exteriéru.Detail betonové zdi Volte jak betonové výplně se vzory cihel, štípaného, či skládaného kamene, tak i odlehčeně působící výplně ze dřeva, jež krásně zapadnou do okolní přírody. Na výběr jsou zde i velmi odolné výplně z bezúdržbového plastu a elegantní výplň kovová, tvořená štíhlými sloupky různých profilů a zakončení. Naleznete zde i modely branek a bran, jež nesmí chybět v žádném typu plotu. Pokud nám svěříte jeho stavbu, připravíme vám předběžnou kalkulaci, která se odvíjí od vybraných plotových dílců, jejich výšky a množství. Svoji roli ve stanovení ceny hraje také případné odstranění stávajícího oplocení, výkopové práce, montáž nového plotu a tmelení spár. Za pomocí speciální techniky upravíme dle vašich požadavků okolní terén, nebo bez problémů vykopeme bazény, či zahradní jezírka. Ceny za jednotlivé služby najdete v přehledném ceníku uvedeném na našich stránkách.
Drtivou většinu našich již realizovaných staveb provází bezchybné a profesionální provedení školených odborníků a jistě je pro všechny z vás potěšitelný i fakt, že dodáváme výrobky českého původu, za nimiž si stojíme! Rypadlo v terénu
Neváhejte a spojte se s námi ještě dnes a začněte si s naší pomocí plnit svá přání a vize!
Svěřte tedy zcela bez obav oplocení vašeho pozemku, či budovy naší společnosti, která má v tomto oboru již dlouholeté zkušenosti a kladné recenze mnoha spokojených zákazníků z celé republiky.