Voda v bazénu stále čistá díky jedné vychytávce

Posted on Category:Krása

Jestliže není z jakéhokoliv důvodu možné instalovat si na svém pozemku bazén nebo jiné koupací zařízení, a přesto si chcete dopřát v létě potěšení z vodního osvěžení, pak by neměl být problém postavit si prostě na zahradě sprchu. Ta totiž zabere skutečně minimum místa.
· Pro instalaci solární sprchy na zahradu je nutná pouze jedna věc.
o A tou je dostupný rozvod vody v kvalitě, která je vhodná pro sprchování a osobní hygienu.
zahradní sprcha
Díky tomu, že ohřívání vody zařídí sluníčko, nemusíte se obávat nutnosti několikaměsíčního otužování. Voda bude krásně teplá. Kvalitní solární sprcha se navíc vyznačuje i tím, že je vyrobena z vysoce odolného a pevného plastu, který snadno odolá i nepřízni počasí.
· Je možné ji připevnit v podstatě kamkoliv, kde je zpevněný povrch.
· Není sice po instalaci přenosná, ale není problém ji po čase demontovat a přemístit na vhodnější místo.

Komfort, který se vyplatí

Možnost mít na zahradě solární sprchu vítají i majitelé bazénů. Zejména ti, kterým záleží na stálé kvalitě vody. Všichni jistě víme, že stačí dvakrát, třikrát vkročit do bazénu a už tu máme nežádoucí písek, trávu a další příměsi. A co teprve, pokud v našem koupališti řádí děti. Stačí se jen před každý vstupem krátce osprchovat a není potřeba poté dlouze čistit a ošetřovat vodu v bazénu.
kluk pod sprchou

o Zkalená nebo jinak znečištěná voda vypadá nejen nevábně, ale může také zanechat následky na naší pokožce.
o Zejména, pokud se jedná o plavce s nějakým kožním problémem anebo o malé děti.
o U nich se nebezpečí ještě zvyšuje tím, že si při svých hrátkách také sem tam „loknou“.
Solární sprcha je tedy každopádně velice vítaný prvek na vaši zahradu. A to v případě, že jste majitelem bazénu či nikoliv. Koupání neláká každého, ale mít možnost se v horkém dni osprchovat bez toho, že bychom museli do koupelny, jistě přivítá téměř každý.