Vypeklo vás auto?

Posted on Category:Služby


Kdo má auto tak ví, že péče o něj není žádná legrace. Auto je spotřební zboží, a tak je jasné že se časem opotřebovává. Jenže nová auta jsou drahá a dnes si je může dovolit opravdu jen málokdo. Většina lidí se tak snaží udržet naživu svoje starší auta, která ale často končí v servise, i když to zrovna člověk nečeká. A většinou se to samozřejmě děje, když člověk auto potřebuje nejvíc. V takovém případě je ale možné si auto vypůjčit od rodiny, přátel, a pokud to není možné, existují pro tyto případy i autopůjčovny.

škoda octavia

Chcete vědět která autopůjčovna Praha Autopujcovna-milan.cz patří mezi nejlepší autopůjčovny? Je to ta naše, protože fungujeme již dlouhé roky, a našli si k nám cestu mnozí zákazníci, z nichž někteří se k nám vrací zpět. V naší autopůjčovně najdete osobní auta i dodávky. Máme v nabídce klasické vozy Škoda, a z nich musíme zmínit modely jako Octavia či Fabia. Tyto modelové řady jsou nejoblíbenější, a najdete u nás starší typy i ty nejnovější. Nabízíme samozřejmě sedany i varianty kombi.

Kam s ním můžete vyrazit?
Naše auta jsou přednostně určená pro cestování po naší republice, ale pokud byste potřebovali na krátkou dobu vyjet i za hranice, můžete se s námi domluvit. Snažíme se zákazníkům vycházet vstříc. Všechny naše vozy jsou pravidelně servisovány a naprostou samozřejmostí je platná STK. Vozidla jsou tak plně způsobila k provozu na silnicích. Mají i dálniční známku, takže se nemusíte bát vyrazit ani na delší cestu po placených úsecích.

škoda fabia

Auto si můžete vypůjčit na základě dvou platných dokladů totožnosti. Také budete potřebovat vratnou zálohu. Auto vám můžeme přistavit i k vám domů nebo kamkoliv jinam budete potřebovat. Díky naší autopůjčovně nebudete odkázaní na špatnou síť veřejné dopravy a budete si i nadále moct užívat komfort jízdy autem. Obraťte se na nás a vyberte si auto, na které jste zvyklí a nebo které chcete vyzkoušet.