Je to o vkusu

Posted on Category:Bydlení

Přesně tak, vše vypadá hezky a designově pokud je toho tak akorát. Někomu je vkus vlastní, jiný se mu musí učit a pro některé je lepší když se poradí například s bytovým designérem, nebo architektem. Jako vždy i tady všeho moc škodí a tak pokud pořizujeme třeba nástěnnou dekoraci, buďme opatrní! Dávno již neplatí, že na stěně musí nutně viset pouze a jenom obrazy. I když zase na druhou stanu, obraz od pana Slavíčka, nebo Pabla Picassa určitě není záležitost, které bychom se měli bránit. Ale vážně, ozdoby a dekorace musí být především vkusné, harmonizovat s nábytkem, či jinými doplňky a měly by vypovídat o samotném majiteli.
dekorace podle gusta každého
Jen si představte, co lidí projde za váš život celým domem, či bytem. Chcete přeci, aby se obdivovali vkusu, jakým disponujete, a hlavou jim šla jedna jediná myšlenka. Že právě s vámi to má po všech stránkách cenu, že jste osoba, která ví, co chce a to v každém ohledu a měřítku.

Fotografie jako nápad

Jen málokdo z nás nemá nikoho blízkého. Rád se chlubí dětmi, partnerem, tím, jak rostou, jaké jsou jejich aktivity. Napadlo vás někdy, že raději než nicneříkající obraz Paříže, je lepší na zeď pověsit fotografie blízkých lidí v různých životních situacích? Že je lepší domácí atmosféru ještě více umocnit například portréty vašich dětí, jak postupně rostou? Rok po roce, pěkně postupně. Svým způsobem si založíte takové fotoalbum, ale ve velkém. Vždy když zvednete oči, uvidíte ratolesti, tak jak šel život. I když už budou velké, budou mít vlastní život třeba na druhém konci světa, tak pořád budou s vámi. Budou se smát ze zdi a vy můžete vzpomínat.
vkusný obraz jako dekorace
Vzpomínat na radostné chvíle, kdy byli malí, kdy šli prvně do školy, dospívali, vdávali se, či ženili a není od věci vedle zanedlouho připojit další momentky vnoučat. Každá dekorace by měla být osobní, měla by vám dělat radost, připomínat nějaký mezník, či událost v životě. A je jedno jestli si přivezete kamínek od moře z nezapomenutelné dovolené, nebo papírovou růži z pouti, kde jste byli s někým, koho máte rádi, nebo dokonce milujete.