Vánoční svátky zajistíte bez potíží s hypotékou bez registru

Posted on Category:Ekonomika

Máte velké plány na letošní vánoční svátky? Trochu vám je kazí fakt, že máte prázdnou kapsu? Bojíte se, že vás v bance s žádostí o půjčku odmítnou kvůli záznamu v registru? V tom případě je tou nejlepší volbou pro vás kontaktovat spolehlivou nebankovní společnost a sjednat si skvělou hypotéku bez registru!
košile z bankovky

Ano, je pravda, že bankovní domy žadatelům o půjčku se záznamem v registru peníze nepůjčují – s tím byste měli počítat. A rozhodně si nemyslete, že to nějak „ukecáte“, tak to určitě nepůjde. Byť by byl váš záznam v registru sebemenší a získali jste jej z opravdu hloupých a banálních důvodů, tak to bankovní úředníky zajímat nebudete. V tomto směru jsou banky opravdu striktní a záznam v registru znamená okamžité vyloučení z možnosti požádat o půjčku.
Nicméně ani v takovém případě si nemusíte zoufat, nejedná se o konec světa. Peníze, které potřebujete, můžete mít i tak, díky nebankovní hypotéce bez registru. Pokud bude váš záznam v registru zanedbatelný (opožděná platba, zesplatnění úvěru a podobně), tak dokonce i tak dosáhnete na výhodnou úrokovou sazbu od čtyř procent. Hypotéka bez registru tedy neznamená, že by do vašeho registru nikdo nenahlížel, nicméně pokud nebankovní společnost zjistí, že vaše schopnost splácet půjčku takovým záznamem není nijak dotčena, můžete mít výhodnou nebankovní půjčku za pár dní v kapse.
vějíř z bankovek

Takže neváhejte splnit svůj velký vánoční sen a pořídit všem vašim blízkým takové dárky, po kterých touží. S výhodnou hypotékou bez registru to není ani ten nejmenší problém. Stačí, když budete mít dostatečný příjem na splácení vašich závazků a za svou půjčku se zaručíte nemovitostí, která bude odpovídat hodnotě částky, o jakou máte zájem. Jak je tedy vidět, tak cesta k potřebným penězům může být opravdu snadná. A letos na Vánoce u vás doma dostane každý to, po čem touží!