Detaily, které oživí vaše bydlení

Posted on Category:Ekonomika

Někdy se stane, že přijdete ke známému na návštěvu do jeho domu a hned jak vstoupíte do dveří, zjistíte, že vypadá, jakoby v něm nikdo nebydlel. Stěny jsou holé, nikde žádné doplňky, známky spokojeného domu. A jindy zase po překročení prahu dveří se objevíte v obydlí, které spíše připomíná skládku všemožných cerepetiček a zbytečností.
Zkuste se teď porozhlédnout kolem sebe a přemýšlejte, jestli vlastně i vašemu bydlení nechybí nebo naopak nepřebývají doplňky všeho druhu. Jelikož jak se říká, na detailech záleží.
tác na přehozu

Každý se chce cítit jako doma ať už ve vlastním nebo na návštěvě známých, jenže jak toho dosáhnout?
Prvním krokem je zhodnocení, jestli patříte do kategorie, kde doplňky v domě přebývají nebo naopak. Pokud patříte mezi milovníky všech drobností a věciček, je na čase se zamyslet nad tím, jestli opravdu potřebujete desatero setů hrníčků, tucet polštářů a dek nebo třeba patnáct sošek v každém pokoji. Pokud vám nepřipadá, že byste měli něco vyhodit nebo alespoň schovat na půdu, pozvěte si kamarádku, či kamaráda, který vám určitě pomůže věci protřídit.
Druhá skupinka, které zasedoplňky v domácnosti chybí, by měla zjistit, které pokoje jim připadají studené, prázdné. Zkrátka pokoje, kde se necítí „jako doma“. V těchto pokojích pravděpodobně chybí nějaký doplněk. Můžete zvolit květináč s oblíbenou květinou, fotografie rodiny, přátel a krásných zážitků, vystavte si výrobky dětí, vzpomínky. Udělejte v místnosti atmosféru života. Není to tak těžké. Nakupte si nějaké pěkné závěsy na okno a přehozy přes postele, které budou ladit, přidejte k tomu měkoučké polštáře a útulnost je zaručena.
odpočinkové místo
Druhým a posledním krokem je testování, zda jste si vedli dobře. Posuďte sami, jak se v místnostech cítíte a jestli se něco změnilo. Pokud se cítíte mnohem lépe, máte částečně vyhráno. Už chybí jen pozvání nějakého člena rodiny nebo kamaráda, který posoudí, zda se u vás cítí lépe, než doposud. Pokud ano, vaše bydlení bylo proměněno v útulné místečko, kde se lidé rádi vracejí.

Máte zájem o hypoteční úvěr?

Posted on Category:Ekonomika

Chystáte se sjednat si bankovní hypotéku? V tom případě byste si měli v první řadě udělat jasnou představu o tom, co od ní můžete očekávat, abyste posléze nebyli ničím překvapeni.
svěrák na peněženku
Dlouhodobý hypoteční úvěr si lidé nejčastěji sjednávají na bydlení, respektive na pořízení nějaké nemovitosti, ať už je to byt, pozemek, rodinný dům, již stojící anebo ten, který se chystají postavit. Každopádně je nezbytné, abyste jasně uvedli účel, k čemu požadovanou sumu peněz využijete, a následně budete muset doložit, že se tomu tak skutečně stalo. Bez toho se u klasické bankovní hypotéky neobejdete. Výjimkou v tomto směru je pouze americká hypotéka, což je bezúčelový dlouhodobý úvěr.
K tomu, abyste si mohli úspěšně sjednat půjčku v bance, budete muset být nezbytně bonitním klientem, tedy takovým zájemcem o půjčku, který má pro získání půjčky dostatečně vysoký příjem, a rovněž nemá žádný záznam v registru. Pokud náhodou máte s těmito podmínkami problém, tak je jisté, že na bankovní úvěr můžete zapomenout.
Banky jsou ohledně výběru klientů, kterým peníze půjčí, velice přísné. Pokud však stanovená kritéria splníte, tak na oplátku za to získáte půjčku s rozumnou výší úroků, jaké nikde jinde nenajdete. Navíc je dobré i to, že banka je jako poskytovatel půjčky bezpečná a důvěryhodná společnost, u které se rozhodně nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, dodatků smlouvy anebo jednání na hraně zákona.
blondýna s penězi
Nicméně i jednotlivé banky se v půjčkách, které vám mohou nabídnout, velice liší, takže pokud chcete půjčku, která vám bude maximálně vyhovovat, a která bude mít i výhodnou úrokovou míru, a vůbec solidní podmínky, tak byste si měli rozhodně prověřit všechny bankovní produkty od různých společností, které jsou na finančním trhu k mání.
Pro srovnání jednotlivých hypoték vám jistě přijde vhod hypoteční kalkulačka, díky které budete moci snadno a rychle porovnat všechny důležité parametry nabízených úvěrů.

Výhodná americká hypotéka

Posted on Category:Ekonomika

Pokud chcete od banky půjčku, která se nazývá hypoteční, tak jej banka charakterizuje jako účelová půjčka, která je na nějakou konkrétní věc. Dá vám k tomu odpovídající úrok a už s tím nic neuděláte. K tomu, abyste dostali úvěr a dostali také výhodný úrok, musíte být velice bonitní klient, což znamená, že máte za sebou nějaké úvěry a společnosti si ověřili, že dokážete splácet dobře a včas a bez nějakých zbytečných problémů. Budete spokojení a budete naprosto nadšení, tak to zkuste a uvidíte, jak vám to pomůže.
budík u peněz na dům

Banky prostě musí dodržovat přísně daná pravidla, dodržovat pevně stanovené tabulky, a pokud se vyjímáte těmto faktorům, tak je jasné, že vám banka půjčku nedá, pokud máte třeba ten záznam v registrech a podobně, takže se rozhodně ničeho nebojte a budete nadšení na sto procent, to jinak totiž nejde. Vyberte si z naší nabídky cokoliv a uvidíte, že je to skvělé, protonemy se o vás dobře postaráme, to si pište. Díky americké hypotéce nikde čekat nemusíte, což bude pro vás velice výhodné.

pevný stisk ruky

Individuální přístup

U nás zachováváme ke všem našim klientům individuální přístup, protože tohle je rpo nás velice důležité, jak nás okolí vnímá. Pochopíme některé záznamy v registrech, protože jsme lidi, děláme chyby a to zejména podnikatelé, kteří toho mají hodně, tak třeba někdy zapomenou poslat splátku nebo převést peníze či vložit a je to opravdu pochopitelné, to je jasné, tohle my naprosto chápeme. Nebudete zklamaní, protože my vám ukážeme, jak by každá společnost, od které si chcete půjčit peníze, měla jedna s klienty a dělat vše dobře. Bude to naprosto skvělé a geniální.

Výhody

· Nízké úroky

· Analýza bonita

· Spokojenost ve všech směrech

My se snažíme ve všem vyhovět naším klientům a neplýtváme jejich časem. Půjčku vám dokážeme schválit do dvaceti čtyř hodin. Nezní to skvěle? Nemusíte ani chodit do kamenné pobočky. Všechno zvládneme společně.

Vánoční svátky zajistíte bez potíží s hypotékou bez registru

Posted on Category:Ekonomika

Máte velké plány na letošní vánoční svátky? Trochu vám je kazí fakt, že máte prázdnou kapsu? Bojíte se, že vás v bance s žádostí o půjčku odmítnou kvůli záznamu v registru? V tom případě je tou nejlepší volbou pro vás kontaktovat spolehlivou nebankovní společnost a sjednat si skvělou hypotéku bez registru!
košile z bankovky

Ano, je pravda, že bankovní domy žadatelům o půjčku se záznamem v registru peníze nepůjčují – s tím byste měli počítat. A rozhodně si nemyslete, že to nějak „ukecáte“, tak to určitě nepůjde. Byť by byl váš záznam v registru sebemenší a získali jste jej z opravdu hloupých a banálních důvodů, tak to bankovní úředníky zajímat nebudete. V tomto směru jsou banky opravdu striktní a záznam v registru znamená okamžité vyloučení z možnosti požádat o půjčku.
Nicméně ani v takovém případě si nemusíte zoufat, nejedná se o konec světa. Peníze, které potřebujete, můžete mít i tak, díky nebankovní hypotéce bez registru. Pokud bude váš záznam v registru zanedbatelný (opožděná platba, zesplatnění úvěru a podobně), tak dokonce i tak dosáhnete na výhodnou úrokovou sazbu od čtyř procent. Hypotéka bez registru tedy neznamená, že by do vašeho registru nikdo nenahlížel, nicméně pokud nebankovní společnost zjistí, že vaše schopnost splácet půjčku takovým záznamem není nijak dotčena, můžete mít výhodnou nebankovní půjčku za pár dní v kapse.
vějíř z bankovek

Takže neváhejte splnit svůj velký vánoční sen a pořídit všem vašim blízkým takové dárky, po kterých touží. S výhodnou hypotékou bez registru to není ani ten nejmenší problém. Stačí, když budete mít dostatečný příjem na splácení vašich závazků a za svou půjčku se zaručíte nemovitostí, která bude odpovídat hodnotě částky, o jakou máte zájem. Jak je tedy vidět, tak cesta k potřebným penězům může být opravdu snadná. A letos na Vánoce u vás doma dostane každý to, po čem touží!

Výroba mobilních domů uspokojí i ty nejvíce náročné zákazníky

Posted on Category:Ekonomika

Chtěli byste bydlet ve vlastním bydlení, kde se budete moci řídit vlastními pravidly, a nikdo vás nebude omezovat? Tak to je ta správná volba! Není nadto, žít pod vlastní střechou.
Ať již sdílíte své bydlení s někým druhým, ke komu jste se uchýlili z nouze, anebo když žijete v podnájmu, nikdy to nebude to pravé.
Společné bydlení s lidmi, se kterými ve skutečnosti žít nechceme, vyvolává nekonečné konflikty, hádky a psychické napětí. A v takové atmosféře se dlouho žít nedá, tedy rozhodně ne spokojeně.
načrtnutý domek
Bydlení v podnájmu je naopak velice problematické tím, že celý život platíte vysoké částky za bydlení, které vám nikdy nebude patřit. Nemáte tak nejmenší šanci uspořit si něco bokem, nikdy nevíte, kdy vás nájemce vypoví, a navíc se jej musíte ptát při každé změně, kterou byste rádi ve svém bydlení podnikli.
Takže je to jasné – nejlepší je bydlet ve vlastním!
Otázka tedy zní, kde vzít dostatek peněz na vlastní bydlení. Pokud nemáte potřebné peníze v kapse a hypotéku považujete za příliš velké riziko anebo případně za nedostupné zboží, v tom případě nezoufejte a poohlédněte se po mobilním domě. Uvidíte, že vás tento typ bydlení okouzlí!
Ideální je, zajít si prohlédnout mobilní domy osobně, abyste se tak seznámili s různými typy takového bydlení a získali reálnou představu o možnostech mobilních domů, velikosti vnitřního prostoru a jeho vybavení. Navštivte proto centrum vzorových domů, kde probíhá výroba mobilních domů na míru přáním zákazníků. Navíc, díky tomu, že si dům pořídíte u českého výrobce, si budete moci v případě zájmu zvolit vlastní úpravu takového bydlení tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo. Bude tedy jen na vás, co vše budete mít v domě k dispozici, jaké bude jeho uspořádání, a jaké konkrétní vybavení interiéru si zvolíte.
dlaň s klíčemi
Každopádně jistě brzy zjistíte, že než se tísnit ve společném nevyhovujícím bydlení anebo každý měsíc platit vysoký nájem, je lepší pořídit si mobilní dům.

Trend moderního bydlení? Představujeme vám mobilní dům

Posted on Category:Ekonomika

Myšlenka mobilního domu se zrodila už dávno. Lidé jsou už od pravěku kočovným kmenem a málokdy vydrží celý život na jednom místě. Je pro ně proto tento způsob bydlení ideální. Ovšem my se dnes zaměříme na trochu jiný typ bydlení, než ten na kolečkách. Přitom mu i tak můžeme nechat tento přívlastek. Jedná se o bydlení, které můžete postavit na zahradu, bude vám spolehlivě sloužit a až se rozhodnete, že už vás místo omrzelo a je čas popojet o vesnici dál, nebude to pro vás žádný problém.
schránka před domem

Vše se zdá být tak jednoduché

Když se rozhodneme stavět, než oběhneme úřady a několikrát se pohádáme na tom stavebním, vyplníme mnoho lejster, zaplatíme ještě víc peněz…ano, možná tam někde na konci cesty na vás čeká stavební povolení. Tolik práce a moře času a ještě není usazená ani jedna cihla. Už při takové vidině se vám do žádného stavění ani nechce? Tento druh bydlení vám ale celou situaci dokáže ušetřit a věřte nebo ne, ale stavební úřad přitom ani navštěvovat nemusíte. Jednoduše na tento druh stavby nepotřebujete stavební povolení. Hned se vám dýchá o mnoho lépe?

Na tento styl bydlení se specializují firmy hlavně ve Spojených státech a ve Velké Británii, ale to neznamená, že si takové bydlení u nás pořídit nemůžete. Už i u nás najdete několik nenápadných firem, které vám takový „kontejner“ dokážou vyrobit. Sice je tento styl bydlení našich končinách stále v plenkách, ale rozhodně to nebude na dlouho, jelikož je o tento druh rychlého a levného bydlení stále větší poptávka.
domy na obraze

Levněji už to nejde

Ceny stavebních pozemků u nás neúměrně rostou a společně s nimi i ceny nemovitostí. Pokud si u nás chce začínající průměrná česká rodina pořídit stavební pozemek a následně na něm postavit malý domek, bude na něj potřebovat všechny svoje úspory, úspory svých známých a rodičů a stejně by to nestačilo. Takže se rozhodnou k zoufalému činu, zadlužit se na několik desítek let dopředu „výhodnou hypotékou“. V tomto případě sice budete muset zaplatit za stavební pozemek, ale bydlení pořídíte za pár stovek tisíc.

Sen o vlastním bydlení

Posted on Category:Ekonomika

Potřeba bydlet patří mezi jednu z nejzákladnějších lidských potřeb. Jen nároky a požadavky na bydlení rok od roku stoupají a s ním i samozřejmě možnosti, jak snadno se přiblížit k této potřebě co nejblíže. Dříve nebylo tak náročné si pořídit vlastní bydlení na hypotéční úvěr. Dá se říci, že většina žadatelů splnila základní požadavky věřitelů a všechno šlo jako po drátku. Posléze se ale zjistilo, že tak masové půjčování peněz s poměrně nízkým úrokem přineslo na trh i své nedostatky. Lidé si neuváženě a s vidinou splnění vlastního snu brali úvěry, aniž by promysleli následky. To, že banka půjčí peníze, nemusí být vždy výhra, pokud není dostatečně zajištěný příjem na následné splátky a to není konečná investice. Každé bydlení vyžaduje i další náklady, bez kterých se nikdo neobejde. Tady končí sen a začíná tvrdá realita.
hypotéka na dům

Pomocná ruka v podobě hypotéky bez registru
Dnešní doba, přinesla mnoho změn a získat hypotéční úvěr již není tak snadné. Trh s nabídkami začíná pomalu ochlazovat, není divu, ceny hypoték směřují nahoru a zájem klientů klesá nebo vůbec neprojdou schvalovacím procesem. A to mnohdy je velké překvapení, když se najednou projeví, že stopkou se stal záznam v registru dlužníků. Inu dříve tu nebyl a tak skutečně hypotéky byly schvalovány poměrné většině žadatelů. Nyní se záznamem nepochodíte prakticky v žádném bankovním sektoru a je nutné čekat, až pomine doba záznamu, což je pár let. Pomoci v tomto případu, pokud víte a máte propočteno, že byste vše zvládli řádně splácet, může prověřená nebankovní společnost, která má svůj produkt pod názvem – hypotéka bez registru. Záznam sice nesmaže, ale podle jeho významu jej může akceptovat.
dohoda o nemovitosti

Záznam v registrech dlužníků má svá pravidla

Nebankovní společnost vychází vstříc tak i podnikatelům, kteří to skutečně nemají jednoduché. Stačí zpoždění nějaké platby a problém je na světě, aniž by to kdo kdy chtěl. Pokud záznam bude spočívat v opožděné platbě nebo nějakém starším záznamu, tak to nemá skutečně žádný vliv na aktuální stav žadatele. To totiž nijak nedokazuje, že je prakticky neschopný svůj závazek plnit ve stu procentech. Přesto jsou prioritní věci, které musí žadatel naplnit. Podat si žádost a to klidně z pohodlí svého domova, prokázat svoji platební schopnost a pak uvést o jakou nemovitost se bude jednat, buď na zakoupení, nebo do zástavy. Veškeré potřebné informace se dozvíte od přímého finančního poradce, který nalezne i nejvhodnější způsob spolupráce.

Víte, jak přijít k penězům?

Posted on Category:Ekonomika

Trápíte se tím, že nutně potřebujete peníze? V tom případě máte několik možností, jak se dá k penězům dostat. A vyplatí se je vyzkoušet v následujícím pořadí:
Pokud jste to ještě neudělali, tak v první řadě s žádostí o peníze v podobě půjčky oslovte svou rodinu, případně další blízké lidi jako jsou vaši přátelé. To jsou lidé, u kterých je velká pravděpodobnost, že vám pomohou, a to ještě navíc s obrovskými benefity. Tou největší výhodou v případě rodinných a přátelských půjček bývá to, že jsou bezúročné, takže na nich velmi ušetříte. A tou další velkou výhodou bývá to, že u svých blízkých snadno najdete pochopení pro finanční situaci, ve které se nacházíte. Takže jestliže se stane, že vás potkají problémy, tak vaši blízcí jistě nebudou trvat na termínech splátek a nějakou dobu na své peníze počkají.
uzavření finanční smlouvy
Každopádně realita je taková, že ne vždy jsou všichni v rodině ochotní někomu peníze půjčit, a navíc ne vždy mají vaši blízcí nějaké peníze k dispozici.
V tom případě přichází na řadu
Když ani v bance nepochodíte, je nejvyšší čas oslovit s žádostí o půjčku nebankovní společnost. Můžete si být jisti tím, že zde najdete maximum pochopení, ochotu vám pomoci a příznivé podmínky pokud jde o drobné prohřešky z minulosti. Právě pro tyto případy je zde připravena
nebankovní hypotéka bez registru anebo nebankovní hypotéka bez příjmu pro všechny lidi, které banky z těchto důvodů odmítly.

Nábytek z palet? Proč ne!

Posted on Category:Ekonomika

V dnešní době má člověk opravdu mnoho možností, co se vybavení interiéru bytu nebo domu týče. Na trhu je nespočet prodejen s nábytkem, které nabízejí vskutku pozoruhodné množství zboží. Ne vždy si však člověk může při koupi nového bytu či domu dovolit i další vybavení. Ale není žádný problém, který by nešel snadno vyřešit. Řešením v tomto případě mohou být například zcela obyčejné dřevěné palety. A v čem spočívá jejich výhoda?
 paletový nábytek kavárny
1.       CENOVÁ DOSTUPNOST
Jak použité, tak nové palety vás vyjdou doslova o tisíce levněji než nákup nové sedačky, konferenčního stolku či jakéhokoli jiného kusu nábytku. Paletami se dá nahradit takřka vše, na co si jen v domácnosti pomyslíte. Různé společnosti již dokonce nabízejí k prodeji konstrukce nábytku vyrobeného z palet nebo dokonce plnohodnotný nábytek. Nebojte se vyzkoušet něco nového za výhodnou cenu, navíc pokud takový kousek vypadá dobře na pohled.
 
2.       NÁBYTEK NA MÍRU
Máte malý byt s nepříliš rozměrnými místnostmi a potřebujete ušetřit místo tak, aby obývací pokoj nebo ložnice nevypadaly stísněně? S paletami v tomto ohledu nebudete mít žádný problém – stačí naměřit, uřezat přebytečné centimetry a nábytek na míru je hotový. Stejně tak to funguje i naopak – chcete něco většího, než to, co jde sehnat v prodejnách? Žádný problém – více palet, větší rozměr!
 
3.       ROZMANITOST BAREV
Výhoda palet je i v tomto ohledu zcela zřetelná. Dřevěné palety snadno natřete barvou, která vám nejvíc vyhovuje, ať už toužíte po černém, bílém nebo barevném nábytku. Nemusíte se bát zaexperimentovat. Barvy se dají perfektně sladit s potahy i barevnými polštářky – vaše možnosti jsou skutečně neomezené.
 dřevěné palety na nábytek
Nábytek z palet je v současnosti dostupný už i v různých prodejnách. Některé firmy se specializují přímo na výrobu takového nábytku, ať už jde o nábytek venkovní do zahrady či na balkon nebo o designový nábytek do interiéru vašich domovů. Nemějte strach vyzkoušet něco nového a bez obav dejte paletám šanci.

Truhla jako malovaná

Posted on Category:Ekonomika

Truhly používali lidé již ve starověkém Řecku. Protože tenkrát ještě nebyly skříně, sloužila truhla především k ukládání šatstva, ale také k uložení osobního majetku, jako pokladnice, nebo jako prostředek pro přepravu věcí. Opatřeny bývaly zámky a kováním, a to především z bezpečnostních důvodů. V 10. století začaly truhly využívat i Slované.

Největší truhla měla objem až 1 m3. Zpravidla bývaly uvnitř členěné příčkami, aby se v nich mohly věci různě poskládat, nebo aby se v nich mohly převážet i sypké materiály a jídlo. V domácnostech je Slované využívali ke všemu možnému, nejen k úložnému prostoru, ale třeba i jako stůl, lavici, zavazadlo, ale také místo postele. Později, někdy v 17. století, vznikla první skříň, která se postupně rozšířila do všech domácností, a tak truhly postupně vymizely.

Hezké malované
Truhly byly vyráběny z kvalitního dřeva, proto byly pevné a vydržely i náročné cestování. Opatřené byly držadly na bocích pro snadné přenášení. Truhly v domácnostech byly zdobené, malované, vyřezávané či vykládané. Nejpoužívanějšími motivy byly květiny, ptáci i postavy světců. Ty, co se používaly třeba jen na ukládání potravin, obilí či starších věcí, už tak zdobené nebyly. Většinou měly pouze jednobarevný nátěr.

Objevte také kouzlo truhly
V poslední době však lidé kouzlo truhly opět objevili, a tak se z nich čím dál častěji stává atraktivní doplněk nejedné domácnosti. Oblíbené jsou nejen jako dekorativní nábytek, slouží také jako praktický a elegantní doplněk do ložnice nebo dětského pokojíčku, kde nacházejí využití k ukládání sezonního oblečení, ložního prádla, dek, polštářů i hraček. Skvěle mohou sloužit třeba na terase jako odkládací stolek či posezení, nebo do kůlny k uložení sportovních potřeb či nářadí.

Moderní truhly jsou krásné, ale ty historické, i když třeba prolezlé červotočem, mají kromě věcí uvnitř uložené pradávné vzpomínky.